Доброго дня - вопрос №616803

Доброго дня. В мене така ситуаця. Одружився і удочирив дочку дружини (дружина не була в шлюбі виховувала дочку сама, була на її фамілії) В нас народилась дочка. Зараз ми розлучені, з усиновленою дочкою склалися погані стосунки. (ми були одружені 8 років). Чи можна якось розірвати рішення про удочиріння...Їй скоро буде 14 років. Дякую

Ответы

Вы задали вопрос на сайте, где даются консультации по законодательству РФ.
Чтобы получить консультацию по законодательству Украины, задавайте вопросы на сайте «Украинская виртуальная консультация» по адресу www.newlegal.ua/