Черновцы

Я подала в суд позовну заяву на стягнення аліментів з чоловіка 60%від його зарплати на дитину і на 1500на моє утримання. зарплата у нього десь - вопрос №2106394

приблизно по ставці 1300, але я знаю що отримує він 3000не офіційно.ми з ним ще не розведені тому що дитині 9місяців.Отже він сказав що замість нього прийде в суд його адвокат бо він ніби їде на відпочинок і його не буде.але я знаю з своїх джерел що це брехня що він є і нікуда не збирається.отже що мені робити якщо прийде адвокат??? які в мене шанси??

Ответы

Доброго вечора!
Вибачте, які у Вас шанси? А як Ви вважаєте — проти Вас в суді буде професійний юрист, який має підготовку та імовірно не перший раз у цього судьї з такими питаннями. З іншого боку Ви, з щирим відчуттям боротьби за свої права, без професійної підготовки і не розуміючи, на які питання необхідно поставити ключові пункти у Ваших вимогах. Як на мене — шанси такіж, як у рицаря проти танка, якщо Ви самі готувались і самі себе плануєте захищати.
З Вашого питання я розумію, що і належних доказів його доходу у Вас немає, тому думаю, що Вам небагато світить від нього добитись і нажал все зійде на % від 1300.