Чого коли до людини добре... - вопрос №602351

Чого коли до людини добре ставися то вона до мене погано ставиться??? як зробити так щоб до мене добре ставилися???

Ответы

Задачка навіть не в тому щоб робити щось добре для когось, те що добре для вас може буду погано для іншого. Відповідь: налагоджувати взаємопорозуміння, — воно вище категорій добра і зла.

Кудряшов Игорь