аліменти - вопрос №248663

Добрий день! Хочу поради. 6 років назад мій чоловік розвівся з колишньою жінкою, при розводі поділили майно одну квартиру залишили їй, а іншу яку тільки чоловік взяв в кредит залишили йому, у них дві дочки одна його а інша ні тільки записана на нього, при розводі відмовилася від ДНК, але аліменти приходилося платити за двоїх, коли чоловік працював на роботістягували з зарплати, а тепер він не працює платить час від часу не кожного місяця, зараз у нас дитина 4 роки,і я хотіла запитати, якщо колишня дружина чоловіка звернеться в суд іза заборгованості аліментів, чи можуть накласти арешт на квартиру в якій ми прописані, квартира має 22кв.метра, оскільки іншого майна у чоловіка немає. Дякую відпишіть мені будь ласка, як в такому випадку поступити, я боюся що я платила стільки років цю квартиру і ще треба платити 3 роки, а потім лишимося на вулиці.

Ответы

Вы задали вопрос на сайте, где даются консультации по законодательству РФ. Чтобы получить консультацию по законодательству Украины, задавайте вопросы на сайте «Украинская виртуальная консультация» по адресу www.newlegal.ua/