Цей сон сниться мені вдруге, вперше снився 3 роки назад. Початок....Я після роботи в гуртожитку сплюсплю. Розумію що я тут, а в самому разі я у сні все відчула так як наяву. Я сплю в кімнаті і різко - вопрос №2624673

прокинулася і почала відкривати двері, а вони без ручок і замкнені з другої сторони. Я не можу вийти. Потім з'являється моя донька Софія але не сама, а з десятьма такими самими Софіями, і більша половина дітей вмерло в мене в кімнаті. Потім з'являються коти їх теж багато і маленькі і великі. У мене в кімнаті я не розумію як вони позаходили, двері не відчиняються я закрита з котами, вони страшні були всі до мене лізли всі щось хотіли від мене. Потім я відкрила двері і побачила всіх своїх робітників вони щось носили і дали мені потримати, щоб залишились мої відбитки пальців я не знаю навіщо. В кінці цього сна зі мною захотіли повеселитись і я пішла, падала з поїзда. Ходила пішки багато.!!! Саме головне, що це страшний сон я хотіла прокинутись, чи взяти телефон в руки, а я не могла поворухнутись не могла навіть руку підняти. Я все відчувала, що у сні.Наче я була там, а не тут. За одну годину приснився цей сон. Я боюсь заснути, а рабтом він повернется назад

Лучший ответ по мнению автора

Сон дуже ємоційний і довгий, а значення мае коротке: Ви як у полоні своїх думок і турбот про свою доньку. Виходу немає, зі шляху не зійти, як потягу з рейок. Чогось поканого не предрікае, лише хвилювання матері про свою дитину.
Лучший ответ по мнению автора

@ SOFIA CHERNAYA