Мені наснилося що в мене вселився злий дух. Я ішла до церкви з своїм чоловіком і ще хтось був непамятаю, ми дійшли до церкви і тут роздався з кутової сторони церкви страшний рев, і він якби і з мене. - вопрос №2845295

І що в мене є якісь сили я поглядом когось відкинула дуже далеко. Чоловік побачивштаке втік а я залишилася і тоді священник молився виганяв з мене того духа, крик, рев страшний був. І я прокинулася і почала молитися бо мені дуже страшно було.
1 ответ

Ответы

У каждого человека сон отображает его подсознательные взгляды на жизнь. Возьмите каждого персонажа из сна в отдельности и подумайте, что он для вас значит, что вы чувствуете по отношению к нему(страх, любовь, доброту, праздник, обряд и т.д). Соедините образы и получите ответ на свой вопрос.