оренда - вопрос №74204

якщо орендар взяв у 2005 році земельну ділянку в оренду, а в 2008 оформив її.у 2010 орендодавець вимагає земельну ділянку в орендодавця, але орендар нехоче віддавати землю, тому що непройшло 5 років.Хто правий в цій ситуації?

1 ответ

Ответы

Здравствуйте Карина! Если договор на аренду был оформлен в 2005г, и договор аренды был оформлен на пять лет, то естественно сам договор утратил свою силу и арендодатель имет право востребовать свою делянку!

Елена