Я зустрічаюсь з хлопцем,(якщо я його кину то я посварюсь дуже серйозно з найкращою подругою) який мені не подобається і в мене до нього немає почуттів, але він готовий все зробити для мене та бути зі - вопрос №1302209

мною. Зараз в мене є хлопець який мені подобається, і я хочу з ним зустрічатись, але він робить вигляд і каже шоб я не кидала того з ким я зараз зустрічаюсь. Але я хочу його кинути, але не можу, тому що боюся зробити йому болячеЩо робити?
2 ответа

Ответы

Отвечайте за свою жизнь и свои желания,  а не за желания парней.
Здравствуйте, Олеся. Делайте то, что хотите Вы, а не кто-то, в Вашей жизни.