Доброго вечора. Мені потрібна ваша допомога. У мене складні відносини з чоловіком. Ми часто сваримось через дурниці, причому миритися дуже важко, бо - вопрос №1975201

бажання немає в обох-ми обоє праві. Часто мовчання затягається днями. Я з кожним днем не знаходжу між нами того, заради чого ми могли б існувати як сім’я. Тримає тільки єдина донечка. Я не хочу, щоб дитина росла без батька, тому живу заради дитини. А стосунки між мною і чоловіком заходять в тупий кут. Я бачу що нас уже навіть інтимне життя починає не з’язувати, тобто бажання як такого немає. Ми просто настільки охололи одинидо одного, що мені вже аж від цього страшно. Тримається сім’я напевно тільки на донечці. Як правильно вийти з даної ситуації? як зберегти сім’ю і повернути наші колишні стосунки, або хоча б якусь теплоту, повагу і т.д. Чи є у нас шанс? тому що морально далі витримувати ми уже не в силі. Дякую.

Лучший ответ по мнению автора

Мария, здравствуйте. Надо, что бы кто то из Вас, оказался мудрее и умнее. Если Вы хотите изменить отношение, то используйте тактику, «поддаться, что бы победить», не распыляйтесь там, где не надо и с юмором смотрите на его неадекватное поведение. В глобальных вопросах, там где действительно это надо, то покажите свой характер. Так же сами начните не на словах, а на деле, изменять свой имидж и модель поведения. Рекомендую Вам прочитать книги Вирджинии Сатир по семейной психологии, которые можно найти в интернете. От всей души, желаю Вам — Удачи, Любви и Успехов во всем!!!