Здравствуйте, Максим!Разрешено ли в Украине иметь второе гражданство, в частности- Российское? - вопрос №2402487

Вопрос задан анонимно
1 ответ

Ответы

Двойное гражданство в Украине не разрешено. Конечно, вы можете, будучи гражданином Украины, принять гражданство другой страны, где разрешено двойное гражданство, но для Украины вы будете ее гражданином и только ее. А если узнают, то могут лишить гражданства Украины. Согласно закона Украины «Про гражданство»: Стаття 19.Підстави для втрати громадянства України

     Підставами для втрати громадянства України є:

     1) добровільне  набуття  громадянином  України   громадянства
іншої держави, якщо на момент такого набуття він досяг повноліття.

     Добровільним набуттям  громадянства  іншої держави вважаються
всі випадки,  коли громадянин  України  для  набуття  громадянства
іншої  держави повинен був звертатися із заявою чи клопотанням про
таке набуття відповідно  до  порядку,  встановленого  національним
законодавством держави, громадянство якої набуто.